Upravit stránku

Aktuality, tiskové zprávy

Plánovaná odstávka v srpnu se přesouvá na září. Práce na přeložce horkovodu v prostoru se komplikují.

Společnost Severočeská teplárenská oznamuje svým zákazníkům, že z důvodu nepředvídatelných komplikací při realizaci přeložky horkovodu v oblasti Slatinice, která se provádí z důvodu pokračování těžby na  lomu Vršany, se ruší původně plánovaný srpnový termín přerušení dodávek tepla pro město Most.

Mobilní telefon Huawei P9 zná již svého pána, je jím syn výherkyně

S létem přinesla společnost Severočeská teplárenská svým zákazníkům nové zážitky a služby v rámci věrnostního programu.

Sokoli opět vyvedli mladé na komořanském komíně

I letos se speciální budka umístěná na ochozu komína komořanské teplárny stala domovem mláďat chráněného sokola stěhovavého. Tentokrát dvou samiček a jednoho samečka, kterého se jako jediného podařilo okroužkovat. I tak to bylo o náhodě. První pokus o okroužkování se totiž nezdařil.

Hornický skanzen na jeden den otevřen pouze pro zaměstnance komořanské teplárny

Podkrušnohorské technické muzeum, které sídlí v areálu bývalého hlubinného dolu Julius III v Kopistech u Mostu, je jedinečným hornickým skanzenem na Mostecku. Muzeum, které návštěvníkům umožňuje nahlédnout do historie dobývání a zpracování uhlí v centrální části severočeské hnědouhelné pánve, vzniklo v roce 2003. Spolupráce s komořanskou teplárnou se datuje od roku 2006, kdy teplárenská společnost poprvé muzeu přispěla na jeho provoz.

Komořanské dětské hry aneb zábava tak trochu jinak

V sobotu 9. června proběhl na Matyldě celodenní zábavný program, který pro děti připravily společnosti Severočeská teplárenská a Seven Energy. Na děti čekalo deset stanovišť s různými úkoly, které musely  zdolat, aby získaly medaili.

Čtyřdenní odstávka teplé vody v Mostě zkrácena na jeden a půl dne pro většinu domácností

Jak jsme již informovali, letošní celoplošná odstávka Mostě, byla vyvolána společností Vršanská uhelná z důvodu rozšíření těžby uhlí v prostoru Slatinice, tedy v prostoru, kde se nachází tepelný napaječ zásobující celé město Most. 

Komořanské dětské hry aneb zabavte se s uhlíři a teplárníky

Jak už sám název napovídá, rozhodly se teplárenská a těžařská společnost potěšit především rodiny s dětmi, a chystají pro ně uspořádat velký zábavný program u příležitosti závodu Dračích lodí na Matyldě v Mostě.

 

Celoplošná odstávka letos v Mostě i Litvínově. Nepřesáhne však 4 dny.

Poprvé po třech letech připravuje během letního období společnost Severočeská teplárenská celoplošnou odstávku teplé vody opět pro obě města – Most i Litvínov. Odstávka, která ani v jednom městě nepřesáhne 4 dny, proběhne v rozdílných termínech.

Severočeská teplárenská v užší nominaci na Projekt roku 2017

Teplárenské sdružení ČR ocenilo snahu teplárenské společnosti o zlepšování služeb a péči o zákazníky, konkrétně její Věrnostní program pro konečné spotřebitele tepla, čestným uznáním za účast v soutěži Projekt roku 2017.

V Mostě a Litvínově se přestává topit

Zítra, tj. ve čtvrtek 10. května přeruší společnost United Energy a Severočeská teplárenská dodávky tepla do města Litvínova. K přerušení vytápění v Mostě pak dojde v ranních hodinách následujícího dne, tedy v pátek11. května. Stane se tak po dohodě s hlavními odběrateli, z důvodu dlouhodobě příznivé předpovědi počasí na následující dny.

Kvíz„ Jak velký jsi teplomilec“ je u konce. Známe výherce.

Jak sám název napovídá, teplárna Komořany zvěřejnila na svém facebookovém profilu soutěž, která probíhala v termínu

 od 21.3. do 22.4.2018 pod názvem „ Jak velký jsi teplomilec“

Bakterie Legionella se obyvatelé Mostu bát nemusí

Preventivní analýzy teplé vody, dodávané do domácností v Mostě, ukázaly, že v rozvodech Severočeské teplárenské v Mostě nekolují nebezpečné koncentrace Legionelly. S přemnoženou bakterií, která způsobuje plicní onemocnění, se čas od času potýkají dodavatelé teplé vody v celé republice.

Dohody s městy Most a Litvínov pro letošní rok stvrzeny

 

Spolupráce společnosti United Energy  s městy Most a Litvínov bude pokračovat i v letošním roce. Na konci března byly podepsány dodatky, které oblasti spolupráce konkretizují.

Severočeská teplárenská partnerem mezinárodní soutěže ve svařování

Dne 27. 3. 2018 proběhl na Střední škole technické v Mostě již 6. ročník mezinárodní svářečské soutěže „O zlatou kuklu společnosti SIAD“. Soutěž se konala pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a Svazu průmyslu a dopravy ČR, za přítomnosti 1. náměstka hejtmana Martina Kliky.

Společnost Severočeská teplárenská byla u vzniku filmu „ Chrám z popela zdvižený“

Jak sám název napovídá, jde o dokumentární film, který vznikl k výročí 500 let od položení základního kamene a zahájení stavby nového chrámu Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Komořanská teplárna rozdávala dary. V prvním kole žádostí přidělila o více jak 300 tisíc korun více jak loni

V polovině ledna letošního roku bylo ukončeno přijímání žádostí organizací a škol regionu o sponzorský příspěvek. K tomuto datu se sešlo 32 přihlášek, z toho 12 z oblasti sportu a volného času, 7 z oblasti vzdělávání, 4 z oblasti kultury a 5 ze zdravotnictví a sociální oblasti. Jeden projekt se týkal ochrany životního prostředí a tři projekty úspor energií.

Neziskovky mohou žádat o finanční dary. Uzávěrka žádostí se blíží

Tak jako v předchozích letech, i letos jsou společnosti United Energy a Severočeská teplárenská připraveny pomoci neziskovým organizacím.

Dáváme víc než teplo aneb věrnostní program pokračuje

 

Severočeská teplárenská, a.s. zahájila od 1.října dlouhodobý věrnostní program pro své odběratele. Zákazníci tak měli možnost využít výhodných nákupů produktů a služeb prostřednictvím slevových kupónů, jež jim byly doručeny do schránek.

Předání cen výhercům soutěže proběhlo v příjemné atmosféře

Soutěž pod názvem Cesta za teplem měla příjemné zakončení v podobě  předání cen výhercům, které proběhlo v pátek 8.12. v sídle společnosti Severočeská teplárenská.

Vyhlášení výherců aneb„ Cesta za teplem“ má svého majitele

Známe již jména výherců v soutěži  Cesta za teplem, která probíhala od 1.října tohoto roku a byla součástí registrace odběratelů do věrnostního programu společnosti Severočeská teplárenská, a.s.