Upravit stránku

Dáváme víc než jen teplo

25.10.2017

Severočeská teplárenská, a. s., si velmi váží  svých odběratelů, díky kterým může naplňovat své poslání a zajišťovat tak spolehlivé dodávky tepla do Vašich domovů. 

A protože si ceníme nejen velkých, ale i menších zákazníků, přicházíme s programem, jehož cílem je odměnit naše odběratele za věrnost. Věříme, že každý odběratel si vybere z pestré nabídky odměn, ať už ve formě zážitků nebo ve formě zvýhodněných nákupů.

Program byl zahájen od 1.10.2017

V tuto chvíli by měli mít všichni naši odběratelé k dispozici obálky s instrukcemi jak se zaregistrovat a stát se tak stálými odběrateli výhodných nabídek.

Pro odběratele, kteří se zaregistrují máme připravenou soutěž o hodnotné ceny. Od 1. Října 2017 do 30. listopadu 2017 bude každý registrovaný odběratel automaticky zařazen do slosování. Dne 1. prosince 2017 proběhne vylosování patnácti výherců, přičemž hlavní cenou nazvanou „ Cesta za teplem“  je exkluzivní čtyřdenní pobyt pro dvě osoby v Lázních Teplice v Čechách.

Další výherci získají zajímavé ceny z oblasti gastronomie, elektroniky, kultury i wellness. Pro představu,  ve hře jsou dárkové poukazy do restaurace EL TORO, vstupenky na degustaci vína spojené s dobrým jídlem. Milovníci wellness ocení poukaz na Thajskou masáž. V neposlední řadě nebude chybět mobilní elektronika.

 Bližší informace o soutěži naleznete na www.vyhrajsteplem.cz

Věříme, že připravený věrnostní program osloví nejednoho odběratele a pomůže při výběru dárků, a to nejen těch vánočních.

V případě, že se k Vám obálka nedostane, neváhejte nás kontaktovat na www.setep.cz/vernost

Vaše

Severočeská teplárenská, a. s.

V Komořanech dne 24. 10. 2017