Upravit stránku

Dáváme víc než teplo aneb věrnostní program pokračuje

20.12.2017

 

Severočeská teplárenská, a.s. zahájila od 1.října dlouhodobý věrnostní program pro své odběratele. Zákazníci tak měli možnost využít výhodných nákupů produktů a služeb prostřednictvím slevových kupónů, jež jim byly doručeny do schránek.

 Ti z nich, kteří se zaregistrovali automaticky vstoupili do soutěže o hodnotné ceny. Slosování proběhlo dne 1.12.2017 v areálu teplárny Komořany, přičemž výherci si odnesli ceny za více než 50 tis. Hlavní výhrou nazvanou „ Cesta za teplem“byl čtyřdenní pobyt pro dvě osoby v Lázních Teplice, dále zajímavé ceny z oblasti gastronomie, elektroniky, kultury i wellness.

Věrnostní program tím však nekončí. Další slevové kupóny obdrží všichni odběratelé, kteří se zaregistrovali, popřípadě nově zaregistrují na www.vyhrajsteplem.cz, nebo na http://setep.cz/vernost do konce tohoto roku, tedy do 31. 12.2017

Pro ty z Vás, kteří se již zapojili do věrnostního programu, nebo teprve tak učiní, máme připraveny zajímavé slevy na různé aktivity z oblasti sportu, zábavy,  adrenalinu i relaxu. 

V Komořanech dne 20. 12. 2017