Upravit stránku

Den otevřených dveří v teplárně

31.07.2017

Komořanská teplárna a elektrárna se opět na jeden den otevře veřejnosti.

Exkurze, která se v předchozích letech setkala se zájmem malých i velkých, proběhne 16. srpna od 9:00 a je zcela zdarma.

Exkurze provozem bude tentokrát pro zájemce obohacena i o prohlídku nedávno zrekonstruované výměníkové stanice a dále kolektoru v Mostě.
Sraz zájemců je před vrátnicí společnosti.

Prohlídky teplárenského provozu se mohou zúčastnit také rodiče s dětmi školního věku. Počet účastníků je omezený na 30 osob a tak je třeba s přihláškou neotálet a přihlásit se, v případě zájmu, co nejdříve. Přihlášky je možné podat nejpozději do 11. 8. 2017 na e-mail: miloslava.kucerova@ue.cz.
Přihlášku najdetezde.

Potvrzené přihlášky budou považovány za závazné. V případě, že se již potvrzení zájemci nebudou moci z vážných důvodů zúčastnit, je třeba, s ohledem na omezenou kapacitu exkurze, tuto skutečnost oznámit na telefon 476 447 471 nebo e-mail: miloslava.kucerova@ue.cz.


Podmínky účasti:

Vstup na exkurzi není z bezpečnostních důvodů povolen předškolním dětem, tj. exkurzi mohou absolvovat pouze žáci ZŠ a starší.
Osobu mladší 18 let musí doprovázet zákonný zástupce. Vstup je dále povolen pouze zdravotně způsobilým.
Před vstupem bude provedena kontrola účastníků dle dokladu, jehož číslo bude uvedeno v přihlášce.
Před vstupem do provozu budou účastníci poučeni o podmínkách bezpečnosti a ochrany zdraví. Svým podpisem se zaváží tyto podmínky dodržovat.
Účastníci jsou povinni mít na sobě pevnou obuv s rovnou podrážkou.
Účastníci budou vybaveni ochrannými přilbami.
Účastníci jsou povinni se zdržovat ve skupině a dodržovat pokynů odborného doprovodu.

V Komořanech dne 31.7.2017