Upravit stránku

Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova nyní bez starostí. Navázal spolupráci se Severočeskou teplárenskou, a.s.

27.06.2017

 

Severočeská teplárenská, a.s. v rámci rozšiřování portfólia služeb navázala spolupráci s DOPRAVNÍM PODNIKEM měst Mostu a Litvínova. Od začátku června pro dopravní podnik zajišťuje servisní služby týkající se provozu primárních zdrojů, včetně údržby a pravidelných prohlídek, a s tím související revizní činnosti.

 

Součástí služeb je také rozšíření podpory v rámci 24 hodinového monitoringu a servisu tepelného zařízení. V praxi to znamená, že v případě havarijního stavu přebírá činnosti spojené s opravou sama společnost Severočeská teplárenská, a.s.

Tímto záměrem společnost Severočeská teplárenská, a.s. naplňuje nejen závazky vůči městu Most a Litvínov, ale především zjednodušuje zajištění provozu, údržby a servisu pro DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. Nová služba tak otevírá zákazníkům další možnosti podpory a péče. Díky servisní službě „na klíč“ mohou zákazníci veškerou starost o údržbu a servis primárních zdrojů přenechat odborníkům ze Severočeské teplárenské, a.s.

Obdobné služby na míru plánuje teplárenská společnost v nejbližší době rozšiřovat i pro ostatní odběratele, nejen z primárních sítí.

V Komořanech dne 27. 6. 2017