Upravit stránku

Komořanský sněhulák oživil letošní vánoční trhy v Mostě

09. 12. 2018

Sněhulák, kam se podíváš, si mohl říct každý, kdo navštívil během druhého adventního víkendu vánoční trhy na Prvním náměstí v Mostě.

Společnost Severočeská teplárenská se postarala o zábavu, a to ne ledajakou. Od pátku do neděle měli návštěvníci vánočních trhů v Mostě příležitost postavit si svého sněhuláka. Nutno dodat, že zábava, původně plánovaná převážně pro děti,  pohltila i dospělé,  a tak stavěli sněhuláky všichni, bez rozdílu věku.

Každý, kdo postavil sněhuláka, měl možnost si s ním pořídit fotografii na památku, vyzvednout dárek a ohřát se v Tepelné zóně. Pro vytvoření dokonalé tepelné pohody  byl na místě podáván návštěvníkům akce teplý čaj. 

Komořanský sněhulák s podtitulem „Pojďte se k nám ohřát…“ sliboval návštěvníkům od počátku nevšední zážitek spojený se sněhem a současně i teplem. Teplárníci odvedli skvělou práci, přičemž odměnou jim byly úsměvy na tvářích dětí, které jim vykouzlily jejich sněhové výtvory a současně odměny v podobě různých dárků.

Děkujeme všem návštěvníkům za příjemnou atmosféru a těšíme se na další setkání tentokrát na Komořanských dětských hrách.

Přejeme pěkné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2019.

Severočeská teplárenská, a.s.

 

V Komořanech dne 9.12.2018