Upravit stránku

Komořanský sněhulák přivezl sníh i radost

16. 12. 2019

Pátek třináctého, pro mnohé tolik obávaný den, ne však pro teplárníky, kteří se rozhodli již po druhé přivézt návštěvníkům vánočních trhů sněhovou nadílku, a s ní i bohatý celodenní program.

Dopoledne patřilo především dětem z mateřinek, které soutěžily o nejhezčí vánoční stromeček. Díky nim tak vznikla v prostorách átria magistrátu města Mostu překrásná výzdoba, která podtrhla kouzelnou předvánoční atmosféru na vánočních trzích. Nutno dodat, že děti vytvořily opravdu originální dekoraci, za kterou byly také náležitě odměněni na Komořanském sněhulákovi. Hlavní cenu si však odnesla jen jedna mateřinka, a to Mateřská škola Růžová, která získala na sociální síti od veřejnosti největší počet liků.

Ostatní děti neodcházely v pátek s prázdnou, ale dostaly na cestu drobné dárky a perníčky.  Navíc smrčky z vánočních trhů jim budou převezeny do domovských školek, aby mohly být na jaře zasazeny, a připomínat jim událost, na které měly svůj velký podíl.

Po obědě následovala autogramiáda, kde si na své přišli fanoušci hokejistů HC Verva Litvínov a hráček DHK Baník Most. Odpolední program pokračoval v duchu soutěží, stavění sněhuláků a užívání předvánoční atmosféry.

Věříme, že letošní Komořanský sněhulák nebyl poslední, a bude pokračovat v načaté tradici.

Pěkné vánoční svátky všem přeje

Severočeská teplárenská, a.s.

V Komořanech dne 16. 12. 2019