Upravit stránku

Která mateřská škola si odnese šek v hodnotě 12 000 Kč z Komořanského sněhuláka? Je to na Vás

06. 12. 2019

Společnost Severočeská teplárenská požádala veřejnost, aby se zapojila do hlasování o nejhezčí vánoční stromeček. Do soutěže se zapojilo celkem 18 mateřinek z Mostu. Každá z nich přišla ozdobit svůj smrček, který je spolu s ostatními umístěn v atriu magistrátu města Mostu.

Vyhlášení vítězné mateřské školky proběhne při příležitosti celodenní akce Komořanský sněhulák v pátek 13.prosince v dopoledních hodinách na 1.náměstí v Mostě. Šek v hodnotě 12 000 Kč předá pan primátor a ředitel společnosti Severočeská teplárenská, a.s.

Hlavní myšlenkou celé soutěže není jen samotná finanční odměna, ale především zapojení fantazie a kreativity dětí. Nutno dodat, že zručnost dětem opravdu nechyběla a vznikly vskutku originální vánoční ozdoby. Díky dětské tvořivosti tak budou smrčky okrasou vánočních trhů po celou dobu jejich konání. Tím však jejich role nekončí, neboť budou po skončení trhů převezeny do jednotlivých mateřských školek k jejich pozdějšímu zasazení. Stromky i nadále budou zdobit zahrady mateřinek a navíc dětem připomínat událost, na které měly svůj velký podíl.

Nenechte si ujít vystoupení dětí z mateřinek, které se zapojily do soutěže, a přijďte na Komořanského sněhuláka zažít neopakovatelnou atmosféru, jenž umí bezpochyby vykouzlit právě ti nejmenší.

V Komořanech dne 6.12. 2019