Upravit stránku

Vyšlo první číslo magazínu DoTeK

28.04.2019

Do poštovních schránek míří zcela nový časopis DoTeK - Domácnostem Teplo z Komořan.  Časopis plný energie!

Pod názvem DoTeK nebo-li Domácnostem Teplo z Komořan budou vydávat magazín společnosti United Energy a Severočeská teplárenská, tedy firmy, které zajišťují obyvatelům těchto měst tepelnou pohodu.

Magazín s podtitulem Časopis plný energie bude vycházet čtyřikrát ročně. „Měl by přinášet jasné informace přímo od zdroje, a to doslova,“ říká v úvodním rozhovoru prvního čísla ředitel Severočeské teplárenské, a.s. Ing. Petr Horák. První číslo se věnuje letním odstávkám v dodávkách teplé vody a aktuálnímu tématu bakterie Legionella. „Cílem DoTeKu je ale přinášet i užitečné rady a tipy pro naše odběratele. Tentokrát jsme se zaměřili na úspory vody,“ dodává marketingová specialistka firmy Ing. Radka Bišická.

Čtenáři však najdou v časopisu i oddechová témata – rozhovory či informace ze společenského dění v regionu. První vydání proto přináší například informace o chystaných Komořanských hrách pro děti na Matyldě či cestě protidrogového vlaku Ústeckým krajem. Další číslo DoTeKu vyjde na začátku prázdnin.

První číslo magazínu shlédněte ZDE►

Další čísla naleznete v sekci Magazín DoTeK.