Upravit stránku

Teplo přímo ze zdroje přilákalo první vlaštovky

07.10.2016

S nabídkou možnosti na snížení nákladů na vytápění a ohřev vody pro část odběratelů napojených na systém dálkového vytápění v Litvínově přišla počátkem letošního roku akciová společnost Severočeská teplárenská (ST). Návrh byl určen odběratelům splňujícím předem stanovené technicko-ekonomické ukazatele.

„Základní princip návrhu spočívá v zajištění dodávek tepelné energie „přímo ze zdroje“, tedy od výrobce (United Energy) a přímého distributora tepelné energie (ST) z Teplárny Komořany, bez dalších prostředníků,“ komentoval nabídku ředitel Severočeské teplárenské Petr Horák.

Nabídka možných úspor přilákala první vlaštovku v podobě společenství vlastníků bytového domu v ulici Valdštejnská 2110 v Litvínově, které se s teplárenskou společností domluvilo na realizaci projektu a vybudování zcela nové, moderní předávací stanice. Ta byla uvedena do provozu ještě během léta.

„ Pro obyvatele domu se kromě změny dodavatele tepelné energie nic nezměnilo. Jsme schopni plně nahradit stávajícího dodavatele co do kvality i rozsahu zajišťovaných služeb. Přidanou hodnotou pro konečné spotřebitele je však výrazné snížení celkových nákladů na nákup tepelné energie díky její přímé dodávce od výrobce a přímého distributora. Pro naši objektovou předávací stanici navíc zajišťujeme nepřetržitý dohled napojením na dispečink a její kompletní servis dle požadavků našich zákazníků,“ dodává Horák.

Zájemci o bližší informace o možnostech a podmínkách realizace nabídky „ Teplo přímo ze zdroje“ se mohou obrátit na e-mail: info@setep.cz nebo 476 447 340.

V Komořanech 6. 10. 2016