Upravit stránku

Tým Černých andělů navštívil teplárnu. Provozem je provedl Mikuláš s Andělem

11. 12. 2019

V pátek 6. prosince navštívil komořanskou teplárnu tým Černých andělů. Mikulášská exkurze házenkářek začala jejich proměnou v čertice ihned při příchodu k vrátnici teplárny. Zde se k nim připojili vrcholoví zástupci komořanského nebe - Anděl Milan Boháček (generální ředitel United Energy) a Mikuláš Petr Horák (ředitel Severočeská teplárenské).

 

„Házenkářský klub již několik let sponzorujeme. Konkrétně podporujeme hráčku Míšu Borovskou. Zatímco nejen zástupci vedení našich společností, ale i naši zaměstnanci navštěvují zápasy Černých andělů, takže velice dobře znají prostředí, ve kterém se pohybují, samy hráčky zatím neměly možnost se s prostředím svého partnera seznámit. Připravili jsme tedy pro ně netradiční, mikulášskou exkurzi i s nezbytnou nadílkou,“ sdělila Miloslava Kučerová, tisková mluvčí skupiny United Energy.

 

Po prohlídce provozu se děvčata v čele s jejich trenérem přesunuli do administrativní budovy společnosti, kde pro zájemce z řad zaměstnanců teplárenských společností proběhla autogramiáda hráček.

 

V Komořanech 13. 12. 2019