Upravit stránku

Zahajte s námi turistickou sezónu 2017

17.04.2017
Pojďte s námi oslavit příchod jara! Šlápněte s námi do pedálů nebo se jen zastavte na našem stánku, kde si můžete zasoutěžit a odnést drobný dárek nebo získat podpis od házenkářky Černých andělů Barbory Buchnerové.

Město Most společně s Klubem českých turistů pořádá dne 23. 4. 2017 cyklojízdu v rámci zahájení turistické sezóny a komořanská teplárna se této tradiční akce zúčastní. Na svém stánku, mimo jiné, představí i svého maskota pana Pohodu v životní velikosti.

O co jde?

Jde o společnou jízdu na kole, přičemž je určena krátká trasa 16 km a delší, 29 km. Nejde o soutěž, ale o příjemnou jízdu se svými nejbližšími a kamarády. Můžete si však udělat i pouhou procházku na Matyldu, kde je pro účastníky akce připraven program.

Start: u amfiteátru na Benediktu, od 11:00 hodin

Krátká trasa: Benedikt – Vtelno – okolo golfu na Hipodrom – dále po trase 3112 – Čepirohy-Žatecká – okolo Hněvína – Matylda.

Dlouhá trasa: Benedikt-Vtelno-podél říčky Srpiny-Polerady-Lišnice-Hipodrom-po trase 3113 do zahrádkářské kolonie „ U Kurtů“-ul. Žatecká-okolo Hněvína-Matylda.

Cíl: Na Matyldě. Zde na vás čeká hudební produkce, instruktáž výměny duše v terénu, stezka pro děti, informační stánek projektu Mostem odpovědněji a na stánku komořanské teplárny Pan Pohoda, autogramiáda Báry Buchnerové, luštění křížovek a vědomostní soutěže o ceny.

Přidejte se k nám, udělejme si pěkný den s pohybem, pobavme se, zarelaxujme a odstartujme jarní sezónu 2017.