Upravit stránku

Víte, že

Modernizace rozvodů tepla financované z fondů Evropské unie pokračují?

 Dalším z realizovaných projektů financovaným Evropským fondem pro regionální rozvoj z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je Modernizace rozvodů tepla  Most ST, a.s. v roce 2018. 

Seriál společnosti Severočeské teplárenské

Společnost Severočeská teplárenská má nový seriál nejenom o teple, který bude současně vycházet každý měsíc v regionálních médiích, konkrétně v Mosteckých listech, Radnici a Důlních novinách. Chcete-li se dozvědět více o teplárně, jejich aktivitách a plánech, sledujte nás pravidelně na stránkách http://setep.cz/serial-severoceske-teplarenske

Modernizace sekundárních rozvodů tepla ST, a.s.

Společnost Severočeská teplárenská pokračuje v realizaci projektů  zaměřených  na modernizaci  rozvodů tepla financované  z fondů Evropské unie i v letech 2017 a 2018 ?

Společnost Severočeská teplárenská realizovala v letech 2016 a 2017 projekty zaměřené na modernizaci rozvodů tepla financované z fondů Evropské unie?

Posledním úspěšným projektem financovaným Evropským fondem pro regionální rozvoj z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je Modernizace SZT Most Severočeské teplárenské a. s. v období 2016 a 2017 . Hlavním cílem projektu je  snížení ztrát v rozvodech tepelné energie v systému SZT. Fyzická realizace projektu byla ukončena 5.9.2017 a celkové náklady projektu jsou 74 380 258 Kč.

Centrální teplo nebo vlastní zdroj?

  • > Přemýšlíte o změně způsobu vytápění?
  • > Máte nabídku, která je opravdu výhodná?

Každou důležitou změnu je třeba si řádně promyslet. Připravili jsme pro vás přehled nejdůležitějších otázek, na které byste měli před rozhodnutím znát odpověď.